MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 8895238
nr 889 5238
Lavoar
Sekelskifte, längd: 74, djup: 76, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:43:46
500 kr
150 kr
300 kr